Yhtiöiden hallitukset

Linnan Kehitys Oy:n ja Linnan Kiinteistökehitys Oy:n hallitukset koostuvat seuraavista edustajista

Linnan Kehitys Oy

Timo Kenakkala, puheenjohtaja
timo.kenakkala@hameenlinna.fi

Juha Kallioinen
juha.kallioinen@eversheds.fi

Heikki Kapanen
heikkikapanen@live.com

Sari Myllykangas
sari.myllykangas@hmlkaupunki.fi

Pekka Sauri
pekka.sauri@helsinki.fi

Irma Taavela
irma.taavela@hmlkaupunki.fi

Linnan Kiinteistökehitys Oy

Kari Saarinen, puheenjohtaja
kari.saarinen@linnan.fi

Anni Puntila
anni.puntila@hmlkaupunki.fi

Jani Tikkanen
janitikkanen@outlook.com

Reetta-Maria Tolonen-Salo
tolonen-salo@majaniemenkiinteisto.fi

Jarno Tuimala
jarno.tuimala@kiinko.fi

Jarkko Voutilainen
jvo@live.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

Jätä yhteydenottopyyntö, anna meille palautetta tai vinkkaa hyvästä kehityskohteesta.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

@

Ei aktiivisena viimeaikoina